Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2015, 19:13   #39
NISAM NESTO SMART
Član
 
Član od: 14.7.2009.
Lokacija: Srbija
Poruke: 315
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 73 puta na 54 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NISAM NESTO SMART
Određen forumom Re: Kurs za Programske Jezike

Mali off ali nije mi jasno cemu toliki hejt za taj w3 (vidim svuda po netu), bas sam i trazio po netu sto je toliko lose i sve je bilo pogledaj w3fools i nije bas dobro.
Sve sto tu kazu da nije bas najbolje i da je bolje da se nastavi ucenje na neko ozbiljnije mesto ali ono zato ljudi i koriste taj sajt.
Ja sam tamo prvi put citao o tim osnovnim web tehnologijama i bilo mi je kul ispratiti tut.
Kad smo ove godine imali web dev kao predmet tamo sam presao javascript kao neki uvod, naravno posle kad sam hteo dalje da naucim uzeo sam knjige (javascripts the good parts/eloquent js) ali bas mi fino legne w3 za takve stvari.

@Nix Car
Idemo na isti smer, samo sto sam ja primetio da mozda 20% su takvi koji samo gledaju da se provuku, znam dosta likova koje ne zanima bas programiranje ali su vredni i zele dobar posao pa se i trude da nauce. Kao sto je jedan stariji kolega (koji je upisao racunarstvo samo da bi imao dobar posao): "Ja dodjem odradim tih mojih 8 sati i posle toga me komp ne zanima".

I mislim da nije tu nista lose niti je on los programer samo mu nije to hoby ili nesto sto voli vec samo posao, a hoce dobre pare pa i dobro radi posao.
NISAM NESTO SMART je offline   Odgovor sa citatom ove poruke