Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2011, 12:37   #17
Srki
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: > U drugoj dimenziji
Poruke: 409
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 72 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Citat:
ice*91 kaže: Pregled poruke
ne razumem zasto ste me premestili u ovu temu posto je ovde rec samo o p2p... ali ok, ovo su malo stari postovi (4god), mene interesuje trenutna ponuda ovog provajdera, takodje i kvalitet mreze i podrske po mogucnosti iz prve ruke klijenata ako ima takvih... iz predhodnih poruka vidim samo da je griva nezadovoljan ali on ocigledno nije procitao da standardni paketi ne podrzavaju peer to peer, pa mu je zdog toga brzina kod p2p programa oslabljena(verujem da pored ne dostupnosti p2p i malo manje upload brzine (768 Kbps), da su to jedini razlozi jeftinije cene). Inace, mene interesuje Smart Flat paket od 16 Mb/s koji kosta 2600din mesecno, naravno bez p2p i sa 768Kb/s uploadom, ali to mi nije tako bitno, bitno je da kod drugih provajdera ovakav paket izadje oko 7000din mesecno, osim nekih promocija koje se trenutno nude, recimo eunet nudi 16 Mb/s po ceni od 3700din(ova akcija traje do 31.10.11.) sto je jos uvek dosta skuplje od beositija. jos jedna stvar, kod velike vecine provajdera je potrebno potpisati ugovor, kod euneta je 18meseci, kod telekoma 12 ili 24 meseca... Kod beocity-ja nema ugovrne obaveze(ovo vazi za Smart Flat paket)...
Posto planiram da delim konekciju na 5-6 ljudi, i da se net koristi uglavnom za surf i gejming, ovo deluje idealno (izadje oko 5oo din po osobi, a brzina bi bila dosta solidna). Pa ako neko ima licnih iskustava i zna nesto vise, neka postuje.
Posto si dao detaljno objasnjenje zasto te ne zanimaju ostali komentari ( uzgred mi nije jasno zasto si postavio bilo kakvo pitanje ovde ) preostaje ti samo da okrenes provajdera i dogovoris detalje .
Vise je nego jasno zasto je toliko jeftiniji od ostalih , ali moras nauciti da citas pre nego sto postavljas pitanja po forumu .
Srki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke