Prikaz jedne poruke
Stara 26.5.2006, 16:53   #20
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter Nights Levelovanje i Henchmeni

Ako vodis fightera, tomi je ubedljivo najbolje resenje. Privuces neprijatelje na sebe, a onda radi njegov sneak attack. Sorcerer je znatno slabiji, posto ume da potrosi dobre magije na bedne neprijatelje ne obracajujuci paznju na nekog jakog neprijatelja koji se nalazi 10m dalje. Jedino resenje je rest svakih 5 minuta, sto mene licno nervira. Daelan red tiger (barbarian) je dobro resenje za svaku klasu, kao i grimgnaw (monk). Kod grimgnawa je lose sto je evil lik i malo nervira svojom stalnom morbidnoscu. Sharwyn (bard) ne vredi uzimati.
Linu je dobar cleric, i nije los izbor ako vodis fightera ali ima, kao i svi spellcasteri u igri, jako los AI i moras joj bukvalno govoriti kada treba da te leci. Moj savet je tomi ako vodis fightera.
Maksimalni nivo je 20.

Zvanicne ekspanizije su Shadow of Undrentide (prosecno) i Hordes of the underdark (odlicno). Ne znam gde se mogu naci, ja sam ih skinuo sa interneta. Napravljene su tako da prvo predjes SOU pa onda HOTU, posto u SOU maksimalni nivo je 15, a u HOTU pocinjes od 15 nivo pa dokle stignes...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke