Prikaz jedne poruke
Stara 10.2.2015, 17:08   #1
joca989
Član
 
Član od: 2.12.2010.
Poruke: 270
Zahvalnice: 202
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa grafickom karticom, pomoc?

Imam problem, kupio sam novu graficku i napajanje, i sve radi ok, nikad mi se u toku igranja ne gasi, ali, desava mi se da kompjuter nece da se ukljuci ponekad. I onda ja moram da cacnem graficku i kablove za napajanje, i on proradi. Ali ponekad moram i po 10-15 puta da ga cacnem, i ono nece da se ukljuci. Drugaciji zvuk se cuje... da se preciznije izrazim, on se ukljuci i radi, ali nista ne ucitava, i pokazuje na ekranu kao da graficka nije ukljucena, posto mi je povezana hdmi kablom na tv, ne koristim monitor, stoji kao da nije povezana. Kad se ukljuci i radi kako treba, cuje se dva kraca zvuka, a kada se ukljuci, i nista ne ucitava na ekranu, cuje se kao ono da zapisti jednom krace, pa jednom dugo, pa jednom opet krace. A treba samo dva kratka. Ne znam sta bi jos mogo da opise, sto bi pomoglo...
Nekad iskljucim sve kablove i iz procesora, i ploce, i povezem ponovo u napajanje, i onda proradi. Mada sam 90% siguran da je grafika, jer sam vise puta samo graficku cackao, i ono proradi. Sta da uradim?

AMD Phenom II X4 960T 3GHz (Black Box edition),

AMD R9280 (3GB DDR5, 384bit),
8GB RAM DDR3 (2x2GB, 1x4GB, na 1333MHz)...
620 GB HDD, 120GB SSD...
Thermaltake 730W (SE SPS-730M)
joca989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke