Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2008, 20:11   #404
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Govori srpski?

Citat:
dkdnt kaže: Pregled poruke
naime, nije važno da Srbi znaju ko su to Srbi, već da Srbi znaju da su Srbi. Nijedan narod na svetu nije nestao dokle god je imao svest o tome da je jedan narod.

Да, али сваки СРБИН , поред свести коме народу припада, мора знати обележја свога народа. То би било као кад би ја рекао да је овај форум супер и да сам ја члан форума, а никад нисам био на њему, па кад ме неко пита да му испричам рубрике и теме, немам појма ни о чему.

Да, свест је најважнија ствар, али као део тога и познавање своје традиције, као и неговање исте. Често људи несвесни традиције
ни не осећају свој народ и , на жалост, ни не осећају свој народ.

Ја нисам на овој теми писао да би се расправљао са неким, него баш да би попунио рупе у свом познавању српског језика, али очигледно
да неки на форуму мисле да ја покушавам да наметнем своје мишљење, док ја сам само хтео да искажем своју теорију( ако неко мисли да грешим то је ОК, спреман сам да саслушам туђе аргументе).

Већина вас би ме узела у обзир као клинца( '92 годиште) који лупа глупости, али и ја покушавам да се овде уклопим мање-више, како
бих пробао да разговарам о овој теми, а не да намећем оно што је по мени истина.

Poslednja ispravka: crazy_LG (12.9.2008 u 20:27)
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke