Prikaz jedne poruke
Stara 16.8.2020, 15:08   #4
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: polovan laptop ili nov za jedno 260e

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
S tim sto laptop ne cini samo procesor, graficka ili RAM. Nekome je bitan i broj prikljucaka, autonomija, kvalitet ekrana itd. Ekrani su sad na svim novim laptopovima korektni (cak i najjeftinijim) ali je kvalitet izrade dramaticno losiji nego kod entry klase od npr pre 10-15 godina. Za 260 evra dobijas krs kuciste, ogromnu verovatnocu da ce ti nosaci sarki (bat jedan) biti iscupani iz donjeg kucista posle godinu dana, sumnjivu tastaturu i isti takav touchpad. Sa druge strane, za te pare mozes uzeti lep polovan laptop, ali znas i sam sta znaci ta rec.
to i mene zanima,koliko su ti budzetni laptopovi izdrzljivi/kvalitetni,vecini laptopova je ova baterija prvo malaog kapiciteta a i integrisana u kuciste sto smatram da je jako losa implementacija.Logicno mi je to kod ultrabukova ili tako nekih masina koji kubure sa prostorom ali ovde em sto sada sve manje i manje imas konekcija em bateriju nije lako promeniti.Kod nekih modela je cak i RAM memorija zalemljena na maticnu sto je uzas ali sta da se radi
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke