Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2005, 13:45   #1
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom U.S. Robotics problem

Pre neki dan sam kupio U.S. Robotics V.92 56K PCI hardverski modem. Miislio sam da ce da mi resi problem koji sam imao sa zvukom kod konekcije na net, sa ubodenim obicnim Agere Soft 56K modemom – za koji sam mislio da pravi problem. Ispostavilo se da je problem bio u drajverima za zvucnu (Creative Live! 24). Sve bi bilo OK (nije mi zao 1600din, jer volim da kupim kvalitetnu stvar, verujem da bi mnogi u SK rekli da je U.S. Rob. dobar izbor, malo skuplji od obicnih modema ali sta je tu je.....i.t.d.) da modem ne radi definitivno sporije od ovih 500-dinarskih modema. Tel. centrala je najnovija moguca, provajder je solidan niski provajder, ali se U.S.R., za razliku od ovog Agere-a, koji se konstantno kaci na 52.0Kbps i ima prilicno konstantan protok od 5-6K/s, kaci na 30-49Kbps i reeeeeeetko kad ima ovakve transfere.
Moje pitanje je:
Da li postoji neko softversko podesavanje/stelovanje koje bi poboljsalo rad ovog modema, ili da nastavi da boravi u kutiji u kojoj je kupljen dok ga ne prodam (vracanje u firmu nije opcija)
Pozdrav za Kuzmu i Sasu
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke