tema: Morrowind
Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2006, 15:43   #1
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Morrowind

Posto ova fenomenalna igra nema zvanican thread na ovom forumu, odlucio sam da ga otvorim, tako da sve sto imate da kazete / pitate u vezi ove igre, to radite ovde. Verujem da ima puno igraca koji vrte ovu igru po ko zna koji put, dok se ne pojavi Oblivion; a neki od nas (kao na primer ja) tek uplovljavamo u svet Morrowinda

Instalirao sam je pre otprilike dve nedelje sa oba expansion-a... mada samo poslednja 2-3 dana mogu da se pohvalim da sam je bas igrao par sati u kontinuitetu. Pre toga sam procitao kritike koja je dobila od Reloader-a ovde: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=678&page=6 ... Moji prvi utisci se poklapaju sa doticnom kritikom i mislim da su to ozbiljni promasaji u igri (barem ono sto sam ja uspeo da otkrijem u proteklih par dana igranja) No videcemo... iako sam svestan nedostataka, i dalje sam zalepljen za monitor.

Inace, tek sto sam poceo da igram, nisam mogao da verujem koliko mi je tesko da nabodem nekog neprijatelja kao da mi je Agility 0! Drugo, ne mogu da verujem koliko je nepregledan Journal, jedva se snalazim koje sam questove zavrsio, koje ne
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke