Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2009, 12:02   #22
Viper
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 455
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 82 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Teoretsko pitanje - konfa do 100 evra :)

Ovaj za 170e definitivno može HD sadržaje da pušta uz 50-60 % opterećenja procesora, a dual core amd, pa makar i generacija pre 7750 samo dodaje mogućnost igranja nekih starijih naslova udobno u 800x600 što mislim da nije slučaj sa singl core konfom.

Edit:
E da, neki sklapaju ove mašine od 130e i prodaju za 250e, trljajući ruke i slaveći pojeftinjenje robe i glupost kupaca. Ja sam apsolutno protiv toga, i moram da dodam da je greh preporučivati singliće u današnje doba, ovo gore je samo za primer. Kod nas se sada veliki proizvođači oslobađaju zastarele opreme a ovi naši vampiri su jedva dočekali, za 50e razlike kupiti prošlu generaciju i dodatno ste oštetili, sebe prvo, jer će vam možda već sledeće godine biti preslabo, a verujre, sempron 3400+ sa giga rama na integrisanoj nvidiji se već danas guši na nekim net aplikacija, a njih niko neće da optimizuje jerbo ih zabole za srbistance i njihove probleme. A oštetili ste i državu, i buduće genereacije, vi ste realnu lovu dali stranoj kompaniji za šta ?
A kada crkne ili zastari završiće na kraju na našem otpadu, jer niko nije uložio u reciklažu kako treba (i nemojte samo o BiS), važno da je država na cenu uzela PDV, da se svaka ruka ugradi najmanje 20% (ako nekom kažeš ispod 20 ispadneš glup i jadan i podrivaš cenu i tržište, pu šljam i to). I tako, morao sam to da dodam, kopka me i pogađa, i to rade i neke moje bivše kolege, i ljute se kad im nešto kažeš. Srbijo, majko i maćeho. Ja hoću da odem odavde.

Poslednja ispravka: Viper (3.7.2009 u 12:18)
Viper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke