Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2011, 22:24   #17
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Citat:
Duci0167 kaže: Pregled poruke
Marti,jel to znaci (posto u ugovoru pise da im je obaveza povezivanje na internet i korisnicke mreze) da ako mi ostavi,lupam,da mogu samo da otvaram slike, to ok? Kao,i to je net?! Znam da su se obezbedili "legalo"sa nekim punomasnim advokatom(timom) a mi mozemo da se uhvatimo za usi i da igramo!
Znam da je ruzno i okrutno za cuti ali na zalost tako je. Kazem jos jednom na zalost.

On se obavezao da ti obezbedi net brzine koju si platio (a i tu se sitnim slovima ogradio da je to samo teoretska brzina koja u zavisnosti od uslova moze da bude i niza) i nigde u ugovoru ne stoji da on mora da obezbedi da se mogu skidati torrenti tj. moze da ih ukine i sve to zavisi samo od toga koliko je ljigav i sitan. I naravno, kao sto i sam vidis, sigurno se dobro obezbedio putem advokata da mu niko ne moze nista. Ocito mu je taktika vrlo kratkorocna - da na brzaka kroz primamljiv ugovor navata sto vise ljudi i uzme sto vise para jer ga definitivno dugorocno ne interesuje da bude bitan igrac koji ce da odvoji dobar deo korisnika od drugih provajdera svojom dobrom/kvalitetnom uslugom i korektnim odnosom, sto se dobro vidi i po ovom postupku.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke