Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2005, 1:46   #8
mmilos085
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: BronX - Zemun
Poruke: 103
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem sa Vampire Bloodlines

Citat:
Ogi kaže:
E pa ti nije tacno!!! Uopste!!! Zavrsio sam ovu igri i to je najbolja igra koju sam ikada igrao! IKADA!!! Voleo bih da je beskonacna, da nema kraj. Nisam imao NI JEDAN JEDINI problem i bag!



Kakve to veze moze da ima????????



Po meni su readme u troubleshoot fajlovi beskorisni. Nikada nikome nisu pomogli jer uglavnom ne navode probleme koji se zaista javljaju u igri.


Sto se tice problema kojeg je Goran naveo, zaista nisam cuo da ga je neko imao. Istina, ljudi su imali probleme sa ovom igrom ali se to uglavnom svodilo na iste bagove na istom mestu sto je po meni posledica verzije igre itd. jer je cinjenica da ja nisam iskusio ni jedan problem.

Ne znam sta bih uradio da sam na tvom mestu... ima nezvanican patch koji ispravlja neke bagove, mogu da ti posaljem ako hoces, samo mi ostavi email... ipak, ne verujem da ce ti on srediti stvar... sigurno je nesto do hardvera ili do drajvera... poslusaj coveka koji ti je rekao da reinstaliras drajvere...
Brate mili ti ne da nemas pojma nego nemas... Prvo ne znam koju si verziju igre imao, pa ti nije pucala, ali meni se desavalo X puta da mi se sve moguce texture izblede, pa mi puca igra, pa izlazi na deskotop... Sve u svemu nisam je igrao, a da je dobra verujem ti...

Ne moras da se odmah pravis pametan i skaces u vatru, ako znas sta je problem sto ti nisi pomogao i napisao bilo sta?

Da iole znas o OSu koji koristis, znao bi zasto je Defragmentacija bitna, ali posto vidim da ne znas, necu trositi slova na opisivanje tog procesa.

A to da su read me fajlovi glupi slazem se ali samo za neke igre, imam gomilu slucajeva kada sam nasao gde pise gde moze da zabaguje i zasto...Citaj ponekad..

I za kraj Ogi izvini ako si se nasao prozvanim, meni nije bila poenta da te provociram, nego da ti skrenem paznju na neke "sitnice koje nisu bitne"...
mmilos085 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke