tema: Fallout 3
Prikaz jedne poruke
Stara 19.7.2006, 3:07   #11
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
Citao sam davno intervju sa nekim likom iz bethsofta u vezi fallout-a 3 i bas su pomenuli Mature status fallouta i problem sa morrowindom koji je imao teen status(bez psovki i ostalog) a iz bethofta su odgovorili da ce naravno preneti duh stare igre jer fallout ne bi bio to sto jeste da je uradjen bez psovki krvi i ostalog...tako da nema brige
To bi bilo super, ali menjaju oni mnogo stosta kada im dolari zasuskaju. Ostaje nam samo da se nadamo da ce fallout zaista ostati fallout.

Drugi problem je po meni neinventivnost i nemastovitost bethesde. Kvestovi u oblivionu su prilicno glupi i nezanimljivi. Isto tako je i sa pricom i celokupnom atmosferom. Tako da po mom misljenju bethesdinim igrama nedostaje upravo ono sto je krasilo fallout. Da li je to razlika u samoj koncepciji igre, ili jednostavno ne umeju bolje, videcemo...

Otisao sam na taj sajt sto je red dragon pomenuo i citao intervju koji je dao Pete Hines. Izmedju ostalih, standardnih stvari u stilu jos-uvek-je-suvise-rano-da-kazemo-bilo-sta, nasao sam i ovo:
Can we expect something similar to the work done on Morrowind, in terms of that style of game experience?
Pete Hines: Again, it's early to say, but it wouldn't be a leap of faith to say that we plan to use technologies in development otherwise. You could make some fairly safe leaps of faith that it would be similar in style. We're not going to go away from what it is that we do best. We're not going to suddenly do a top-down isometric Baldur's Gate-style game, because that's not what we do well.

Znaci da se mozemo pozdraviti sa stilom fallout-a i ocekivati stil TES-a...

Poslednja ispravka: Sarmatian (19.7.2006 u 3:24)
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke