Prikaz jedne poruke
Stara 13.7.2016, 18:57   #9
justVLA
Član
 
Član od: 2.3.2010.
Poruke: 78
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Kupovina 10 konfiguracija

Poštovana gospodo,

Evo mene opet posle dužeg vremena.
Na žalost plan sa igraonicom mi je propao zahvaljujući kvalitetnom radu predstavnika lokalnih vlasti. Nesposobne amebe su me zavlačile za lokal(e) 3 meseca (dok sezona igraonica - zimska sezona nije prošla).
Međutim, sad sam opet rešen da probam taj posao. Imam lokal i proširio sam biznis ideju (ubacio sam sve IT usluge u posao), ali da ne smaram više o tome...

Zamolio bih Vas da mi ponovo pomognete oko sastavljanja konfiguracija za igraonicu. U suštini i one koje ste mi sastavili ranije su bile sjajne, ali me zanima da li se promenilo nešto (verovatno jeste) za ovih 9 meseci.

Da ponovim pitanje:

Moj plan je da kupim 6 srednjih konfiguracija optimalnih za single player (GTA V, Witcher 3, Mad Max...). Za njih sam planirao da izdvojim do nekih 450€ bez monitora (što jeftinije to bolje). Ostale 4 konfiguracije su predviđene za LAN i multiplayer i planiram da platim minimalno moguće a da je na njima moguće igrati sledeće igre: dota 2, CS:GO, WOT i WOW.
Bez DVD ROM-a. Preferiram Intel ali kontam da je u slučaju najjeftinijih konfiguracija neophodan AMD (o kom ništa ne znam). Konfiguracije su bez monitora.

Monitor? Da li imate i neki predlog za monitor pošto mi to mnogo znači. Ja sam razmišljao da idem na neki jeftiniji 21.5". Želim da sa monitorima prođem što jeftinije. Dajte sugestije.

Nebitno je da li je registrovano preduzeće ili "mađari"...

Hvala Vam svima unapred!

Pozdrav
justVLA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke