tema: Napajanja
Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2007, 9:19   #3
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: LC Power, Chieftec i generalno o napajanjima

Shto se Cooler Mastera tice, njihova napajanja rade ACBEL POLYTECH , ENHANCE ELECTRONICS CO (oni su najboljeg kvaliteta) i HIPRO ELECTRONICS (njih jonny ne preporucuje tj. ne voli ta napajanja).

I josh neshto vrlo interesantno za kraj. Kako saznati ko pravi odredjeno napajanje? Preko UL Certification number-a.
Citat:
To find a UL listing, look for the "Underwriters Recognized" logo (a backards "R" attached to a "U") and find the "E" plus six digit number underneath it.
Tako sam pokushao da saznam ko ustvari pravi moje sada vec bivshe ASUS Atlas A36F napajanje.


Na moje veliko iznenadjenje u pitanju je Enhance, koji pravi izuzetno kvalitetna napajanja.

Potrazite karakteristican znak na napajanju (pogledaj sliku) i procitajte broj koji pocenje sa E.
Zatim probate da nadjete broj u ovoj listi ili ako ga nema tu pokushate sa unoshenjem broja na UL website-u.
Naravno, na ovoj listi ima vrlo malo Kung Fu napajanja, s obzirom da su ista vrlo mnogobrojna.

Nadam se da ce ova tema biti od pomoci, nisam je otvorio sa bi pljuvao Chieftec ili izdizao LC u nebesa, samo sam se potrudio da saznam shto vishe o 3 verovatno najpopularnija brenda na nashem trzishtu.

Poslednja ispravka: Freško (26.11.2007 u 2:56) Razlog: Na Garsonov zahtev .
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Garson na korisnoj poruci:
Dusan_BG (10.11.2007), iceone (13.11.2008), nikolam (4.11.2007), sokratbg (29.11.2007), Thumbstone (11.4.2010), yahhoo (2.12.2007)