Prikaz jedne poruke
Stara 2.11.2012, 17:09   #1952
ton_majstor
Član
 
Član od: 24.11.2005.
Poruke: 352
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 574 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Превише кошта тај луксуз специјализованог форума. Ја већ имам форум (ИТ, мултимедија, остало...) који има и део за игре (и тему за ЕТС2), па вас опет не зовем тамо, ипак смо овде гости. Није ред, рецимо.

=====

Саша, пренећу твој коментар од речи до речи, само да преведем... јако занимљиво.

=====

1.1.15. од јутрос.

Доста тога је додато и промењено, набоље, наравно. Но, видећете и сами.

=====

Читам ваше идеје и предлоге... и велим, већина је већ прослеђена од стране других заједница или се тамо налази одавно, а неке и ја проследим, наравно.

Заиста не могу да гатам да ли ће и шта СЦС имплементирати у следеће верзије игре. Само знам да велика нога не стаје у малу ципелу. Спустимо се на земљу и прихватајмо ствари редом којим стижу, без затрчавања.

Не бедачим, напротив. Видим да је фидбек према игри врло позитиван (и овде и другде) и да је много боље прошла него што су се надали и СЦС и ми. играчи. То је већ велики корак.

Наравно да имам замерки, али... хм, сваког дана услешно проведем пар сати возикајући се уоколо, док слушам музику са радија. И после сам миран, као да сам ишао на посао или урадио незнамшта. Мени доста (засад).

=====

Мој предлог за модове је да се повремено, рецимо... једном недељно или сваких неколико дана, скупе сви ВАЉАНИ у једну архиву и окаче негде, па да се овде да линк. Нека то ради онај ко их има највише или их је све ИСТЕСТИРАО, да не буде брљотина.

Ја од свега тога користим само турбо-звук и уклањање оних тараба на раскрсницама. Остало и не смем да користим, да не бих отишао предалеко од свог тестерског статуса.

Поздрав!
ton_majstor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ton_majstor na korisnoj poruci:
Markob85 (3.11.2012)