tema: C++
Prikaz jedne poruke
Stara 8.4.2008, 12:14   #41
Augustus
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Roma
Poruke: 89
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: C++

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
C (i C++) rade na prakticno svim platforma.

Ako te zanima multiplatformsko razvijanje aplikativnih programa, Java je odlican izbor (kao i C i C++).
Sto se jave tice ona jeste dobro multiplatformsko resenje, kod C/C++ stvari nisu tako jednostavne.

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
Ako ti multiplatformsko razvijanje nije u prvom planu, Visual Basic je OK.
Mislim da je pogresno mlade ljude navoditi na ovakve budalastine. Visual Basic je nesto sto treba zaboraviti(iako ameri i dalje traze ovakve programere)

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
Ali je zato forum pun ljudi koji ti mogu reci svasta o njima...
Nije i ne treba uciti ljude da prvo smaraju druge pre nego sami nesto istraze i nauce.

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Za izradu većih projekata, obavezno je unapred planiranje, ali ako je nekom potrebno da prethodno nacrta "kadice" i "cigle" da bi izveo neki posao, umesto da "u letu" to sam zamisli, menja i realizuje, taj nije za programiranje.
Ti imas 23 godine i u stanju si da odvalis ovako nesto?! Slobodno svi vi rodjeni programeri radite na "oruk" i slicnim metodama tipa "kamena sa ramena"...necete dogurati dalje od sk foruma.

Na kraju momak ima 15 godina i ne bi se trebao opterecivati ovakvim stvarima. Polako, naucice ga u skoli nesto i ako mu se svidi znace gde dalje da trazi. Ko zna sta je on hteo da pita. Moj je savet, jos dve godine se bavi devojkama, a programiranje ostavi za kasnije nece nigde pobeci i bice ga i previse
Augustus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke