Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2019, 11:38   #1
Ralw
Novi član
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom MTS Tv go ne radi

Pozdrav svima. Imam sledeći problem. Mts Tv go mi je normalno radio na laptopu. Pošto sam morao da ponovo uradim sistem zbog druguh razloga, više ne radi na novom sistemu. Pokušavam naravno iz interner explorera jer mi je i pre samo u njemu radilo. Skinuo sam poslednju verziju mts tv go aplikacije, međutim kada unesem svoje podatke u kliknem na PRIJAVA, nošta se ne dešava. Ne znam da li je povezano, ali ne mogu ni da pristupim stranici mts.rs. Prijavljuje kao da je pogrešna adresa ili da ne postoji. Iz chroma npr, mogu da pristupim mts.rs, ali isto ne radi tv go (nije ni pre radio iz chroma). Instalirao sam internet explorer 11 (mada sam pre koristio ver 8) misleći da je možda u tome problem. Koristim Windows 7 SP1. Probao sam razna podešavanja IE ali uvek je sve isto. Naravno osoblje iz MTS koriskičkog centra nema pojma i daju mi neke glupe savete koje sam i sam veš pokušao.... Da li je možda neko imao sličan problem? Sumnjam na podešavanja IE... Na mobilnom telefonu sve normalno radi... Hvala...
Ralw je offline   Odgovor sa citatom ove poruke