Prikaz jedne poruke
Stara 27.6.2009, 12:02   #14
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Windows 3.11 boot/repair CD ili sta vec :)

Citat:
irreal kaže: Pregled poruke
odmah na pocetku da se izvinim za offtopic u ovom postu



joj, ne ide ti ovo bas nesto posebno.

za pocetak, nadji nekog da ti napise to na engleskom - ali bez silnih gresaka.

drugo, skinuo sam stickies koji se nakon instalacije pokrenuo, medjutim cim sam cekirao "self destruct" izbacio je runtime error i ugasio se :S
mozda je to poenta self destruct check box-a ?

drugo, skinuo sam Contact Info koji nece ni da se pokrene.
navodi i neku putanju tipa F:\Visual Studio\bla\Contact.mdb
da ti nisi negde naveo apsolutnu putanju umesto relativne ?

sve u svemu,

-EDIT-

e da, takodje ces jednoga dana nauciti da i ako je lepo sto umes i mozes da napravis instalaciju za tvoje programe, ista je vise nego ne potrebna u ovim slucajevima. zar nije bilo dovoljno da spakujes u jedan .zip fajl .exe i eventualno jos koji dodatni faj ako ti je potreban ?
cemu instalacija ?
Instalacija je potrebna, jer se dodatni fajlovi moraju registrovati u registryju (heh kakva recenica), a instaler ih kopira u System/System32 folder i regiustruje ih Plus ih kompresuje... OCX kontrole i pojedini DLL-ovi znaju da budu i do 70% manji nakon kompresije, i kad cu vec da ih kompresujem, bolje da napravim instaler koji sve automatizuje, nego *.zip koji ce korisnik morati sam da sredi

Ti programi josh nisu ni testirani kako valja... runtime error ti iskace zbog prevelike vrednosti, to sam odavno ispravio, a putanju do baze podataka cu ispraviti... Eh da, sajt je uradjen za 3h u 3h ujutro, tako da me ne cudi to sto ima 1000 gresaka, inace engleski znam odlicno
BTW Sajt je radjen iz ciste radoznalosti o tome kako bi to izgledalo... Server ne podrzava download *.exe fajlova vec samo *.zip

Da se vratimo na temu...

@Mickie, razmisljao sam o ReactOS-u odavno, ali ne poznajem programiranje toliko dobro, ovo bi pre bio neki pokusaj da se napravi nesto, mada ne znam ni sam sta je... Poceo sam da pravim, i stao sam kod citanja NTFS-a. Imam programcic koji cita NTFS particije, ali ne pise na njih pa sad trazim nesto sto ce i pisati na njima
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke