Prikaz jedne poruke
Stara 4.3.2007, 21:31   #4
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Teskoće sa downloadom torrenta

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Pinguj AP i server, vidi da li se nesto poremetilo u medjuvremenu, u konekciji izmedju tebe i Access Point-a.
Danas mi je RSSI na -45 dok je juce bio oko 65-75.
Ne verujem da je do toga.
Sta se moze reci iz ovoga, rezultati pingovanja:
Packets: Sent = 10, Received = 10, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 2ms, Maximum = 4294967200ms, Average = 429496714ms

Ne znam ovo da protumacim zasigurno, mogu samo da nagadjam.

Citat:
SuperG kaže: Pregled poruke
Sumnjivi su mi ti plugin-ovi za Azureus , a pogotovo taj SafePeers. Uninstaliraj Azureus (ionako je u pitanju teski shit od klijenta), i probaj sa uTorrentom. Samo mi nije jasno kako si u Azureusu ubacio 100 pesama u sharing listu?
Ne radi ni uTorrent, i njega sam probao pre jedno pola sata. Isto ne postize ni 1kb/s.
A ubacio sam pesme tako sto sam otisao na share->add file.

Edit: uninstalirao sam Azureusa vec tri puta do sada, probao i sa ver. 3 beta, a standardna mi je 2.5.4. i uvek ista prica, naravno sa i bez pluginova.

ps Kako organizujete torrente po zavrsetku downloada, npr. kada zavrsi download verovatno ne zelite da ga zadrzavate u download direktorijumu? A ne omogucava premestanje jer se onda navodno koriste od strane programa, ver. za seed. E jel postoji nacin da se skinuti fileovi daju na seedovanje iako ih premestimo u folder koji nam odgovara a da pritom ne postoji njihov torrent i file u download folderu?

Mozda je ovo malo konfuzno ali mene strasno uznemirava kada ne mogu da organizujem file-ove po mojoj zelji.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke