Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2017, 20:34   #9
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Telefon 300e-400e

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Probao par sati LG G3 i u par navrata koristio Redmi Note 3, ali nikada za stalno jer mi se nije svidelo. Za oči mi ustvari prija, super je dok mogu sa dve ruke, kao što sada sedim kući i kuckam po forumu. Ali ovaj Note 3 mi je smetao u farmerkama i vrlo mi je bio nezgodan za korišćenje u autu i prevozu... Nemam grip nad njim već ga držim na prstima i podupirem malićem... i nije mi prijatno da dohvatim svuda po ekranu u takvim slučajevima. U principu se osećam kao da sam kupio dva broja veći telefon nego što mi fizički odgovara.
Tacno je da ne mozes da drzis 5.2 I vise sa klasicnim palm gripom, ali ni ne treba da ga drzis. Ako rukujes njime jednom rukom, telefon je samo oslonjen na saku dok je mali prst ispod donjeg dela telefona. Tako rutinski mozes da dohvatis ceo ekran ako imas malo vece sake (meni nije problem jer sam 191 i imam relativne lopate ), ali cak ni ja ne mogu da koristim telefon sa klasicnim palm gripom kao do 4.7 ("obgrljena" varijanta gde je i mali prst na levoj strani zajedno sa svim ostalima, umesto dole, i to sve sa zatvorenom sakom).

Ne znam da li sam dobro opisao kako mogu da koristim telefon jednom rukom, ali sustina je ista - ako imas dovoljno veliku saku i probas veci displej, retko ko se vraca na manji. A s obzirom na trend edge-to-edge ekrana, sve manjih bezela i sve u svemu bolje iskoriscenog prostora - vec sad imas telefone od 5.7-6.0 koji su manji od nekih 5.3-5.5.

Al' ajd' da ne idemo vise u off.

Poslednja ispravka: buraz (21.9.2017 u 22:49)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke