Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2016, 21:35   #291
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Na 60% sam sto se price tj. glavnih misija tice i uglavnom mi je misljenje o igri ostalo isto. Na side-misije ne obracam previse paznju ali predjem po neku.

Igra nije losa, gameplay tj. parkour je i dalje zabavan ali to je mozda i jedini plus sto se mene tice.

-Combat je zaista uzasan, ja ne znam kako drugacije da opisem ovo, jer je iskustvo prosto frustrirajuce.

-Open World... O ovome bih mogao 2 sata. Toliko je u stvari nepotreban i suvisan da je to i vise nego ocigledno.

-Side-misije a i vecina glavnih su tipa "potrcko" ali to valjda treba ocekivati u igri u kojoj 90% vremena provedes treci.

-Prica je meh. Gluma losa i neubedljiva. Likovi i odnosi medju njima su gotovo nepostojeci.

Spoiler za ...:

-Nisu se videli 2 godine: "E cao kako si sta radis" "Dobro ti?, evo imam poslic za tebe..."

-"Icarus je nestao..." "Sta me briga."

-"Noah je mrtav, ubili su ga" "Izgleda da su ga zaista ubili" "Moramo da se sakrijemo..."

WTF??


Sve u svemu, nista posebno. Zaista sam ocekivao vise od ovoga sto smo dobili. Mislim da imam bar jos 6-7 misija ali jedva cekam da ih predjem i da zaboravim na ovu igru. Najiskrenije. Dok prvi ME i dalje ne mogu da zaboravim. Ne kazem da je to savrsena igra, daleko je i prvi ME od toga ali ovo je bas meh.

Poslednja ispravka: Emix (30.10.2016 u 21:44)
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke