Prikaz jedne poruke
Stara 2.4.2014, 18:54   #1
Nikola Pavlovic
Član
 
Član od: 30.3.2014.
Lokacija: Aleksinac
Poruke: 109
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom exception processing message problem

Ova greska me iritira vec nedeljama i nikako ne uspevam da je otklonim. Ma koliko glupa bila voleo bih da mi pojasnite. Problem je sledeci:
Kada bilo koju flesku ili telefon preko usb-a prikljucim, pojavi prozorcic koji kaze "Exception Processing Message c0000013 Parameters 75b6bf7c 4 75b6bf7c 75b6bf7c". Posle 15-20 klika na x ona nestane ali se nakon 10-15 sekunde vrati se i nikako da nestane. Prosto mi blokora programe odnosno ne mogu da pokrenem nijedan dok ne iskljucim taj prozorcic. Iskljucim ga jednostavno, desni klik na Safely Remove Hardware u donjem desnom uglu ekrana ali mi to ne resava stvar potpuno jer mi je i Task manager iskljucen a odmah nakon novog stavljanja fleske opet se pojavi. Pokusavao sam na razne nacine tipa idi u Start -> Run... -> regedit ali kada otkucam regedit u konzolu pojavi se prozor sa tekstom "Registry editing has been disabled by your administrator." Onda sam nekako nasao nacin da aktiviram preko Start -> Control panel -> Administrative tools taj registry editor ali posle restarta kompa, kao sto se nalaze, opet ista prica, ostao je disabled. Otkad postoje te greske takodje mi se pojavila greska kao sto je ova kada hocu da instaliram neke programe: Setup couldn't decompress the file 'C:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\~vis0000\miscd ata.xyz'. Sistem sam jednom obarao zbog ovoga radi provere ali nakon svega opet se ista greska pojavi. Da nije do hard diska mozda, neka greska, virus, jer sam stavljao fleske kod drugih i ni traga od ovako neceg? Stvarno nemam pojma u cemu je stvar, nadam se da vi znate...
Nikola Pavlovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke