tema: KMPlayer
Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2020, 18:07   #112
wu-gambino
Veteran
 
Član od: 18.5.2006.
Poruke: 727
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 28 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: KMPlayer

Citat:
ZvezdaniRatnik kaže: Pregled poruke
Vrati opet stari monitor i vidi radi testa. Ako nema onda je ili nesto do ovog novog ili grafa. Generalno gledano do monitora je posto kazes da se to pojavljuje u svim plejerima. Eventualno mozda nisi instalirao drajvere za monitor, mada oni u vecini slucajeva sluze kao inventarni ukras. E sad ovo generalno je pod znakom pitanja posto u podesavanjima za graficku karticu takodje postoji opcija kad se gledaju filmovi, recimo noise reduction ili edge enfacement opcija moze da pomogne. Istini za volju ako to testiras na vise raznih racunara i kod svih bude isto, onda uzmi i odnesi ga u servis ako je jos pod garanciom. Ako nije, ostavi ga nocu pored kontejnera i kupi nov, pa na licu mesta proveri film u full screenu, sto ce reci testiraj na licu mesta. Meni se licno desilo da se ljudi drze za oci dok mi prodaju, a kad izvucem mobilni UPS i ukljucimo ono Vasingtonski dogovor iskoci. To ti je to burazeru ...
To me zeza samo na novom monitoru. Na starom je sve ok. Drajvere nisam dobio, probacu na netu. Probacu i ta podesavanja sa noise i edge. Pitam se ako je monitor falican, kako mi se onda ta linija ne pojavljuje na youtube ili u video igrama?

@Laskaris
Graficka je rx 590. Povezan je sa displayport. Probao sam i sa HDMI, ali i dalje je tu linija
wu-gambino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke