tema: Nba 2k17
Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2016, 22:34   #134
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ma sra*e je i na ps4. Bagovi nema im kraja. Jednostavno goveda iz visual concepta pokvare dobre stvari iz prosle igre, nije mi jasno zasto uopste diraju nesto sto je radilo kako treba.

Uopste ne razumem defense ajustment opcije. Kad stavi no threes, zatrpaju me trojkama. Stavim limit transition, on moroni niko se ne vraca u odbranu. Kao da je sve izokrenuto. Igrao sam pre par minuta utakmicu protiv hjustona, 7 minuta cetvrtina, od 30 pokusaja, 18 il 19 trojki. Sve vreme stoji na no threes ali nekako se sporo vracaju u odbranu ovi moji i rotacija u odbrani kao da degreadira svake godine. I izasao taj pec od 7gb, nit ko zna sta popravlja nit koliko stvari kvari.

Onda uopste nije highlightovano sta si od tih PoE (ako se vise i tako zovu) odabrao. Ili da vidis kad je tajmout ili da pamtis.

Onda igram sa Portlandom, ubacim bench igrace i sad umesto Napiera koji je PG, na njegovom mestu je Meyers Leondard koji je PF/C. I deseva se da naravno Napier brani protivnickog centra a ovaj Leonard pleja.

Na zalost ponovo ce morati da se ceka gomila peceva da se popravi koliko moze.

Na prvoj slici se ne vidi sta sam odabrao za odbranu dok na drugoj slici kada je tajmout lepo prikazuje sta je odabrano. I na trecoj vidi se kako Napiera cuva Gober dok Leonarda koji je na mestu pleja cuva Exum.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	64 puta
Veličina:	108,7 KB
ID:	54816   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	4.jpg
Viđeno:	69 puta
Veličina:	82,6 KB
ID:	54817   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Leonard PG.jpg
Viđeno:	63 puta
Veličina:	103,9 KB
ID:	54818  

Poslednja ispravka: Sakiboj (27.9.2016 u 22:48)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke