tema: Nba 2k17
Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2016, 18:07   #124
Ohanzee
Član
 
Član od: 23.8.2010.
Lokacija: Tamni vilajeti oko NS...
Poruke: 91
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 50 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Upravo je gamepad polozio svoj zivot na oltar gluposti ove igrice (da igrice a ne igre). Kao sto rekose pre mene dodavanje je cist uzas, sve same frljoke, presecene lopte, pasovi u publiku... Pik igra ne postoji... Zovem centra da stane u pik a on se namesti tri metra od mene i suparnicki igrac ga samo nonsalantno obidje i nastavlja svoju uber, mega, giga odbranu zalepljen za mene kao flaster. A moja odbrana, sta tu reci a ne polomiti tastaturu od besa. Ne znam sta je gore, kad ja upravljam igracem ili kada ga vodi AI. Kad ja vodim to je cista patnja, imas osecaj kao da guras slona od dve tone a ne NBA igraca. Kad AI vodi onda igraci lutaju terenom kao telad u magli, prolaze ih kako ko hoce i naumi. Skok mojih igraca- ne postoji, hvataju se samo lopte koje im padnu direktno u ruke. Dalje, faulovi. Sve i svasta se svira i to samo meni. Svaki sut na koji odgovaram pokusajem blokade se zavrsava faulom, u najvecem broju slucajeva to bude kos+dodatno bacanje. Juce odigram partiju protiv Niksa u kojoj su oni na kraju imali 25 slobodnih bacanja. Ja sam imao tri... Situacija je dosla dotle da ih radije pustam da gadjaju slobodno nego da pokusavam da ih blokiram, naravno kompjuterski AI promasi svake prestupne godine... A onda i faulovi u napadu koje pravi moj AI, u svakoj tekmi barem tri, cetiri i to uvek kada se lomi rezultat. Ne smem zaboraviti ni OFF 3 sec, upravo zavrsena partija u kojoj je AI vodjen JR Smith napravio takve TRI u jednoj cetvrtini.
Zbog ovakvih igara mirne duse podrzavam gusarenje, ovakvi lopovi ni ne zasluzuju nista bolje.
Da, da dodam da igram MyLeague, 5 min cetvrtina na mizernoj ALL STAR tezini...

Poslednja ispravka: Ohanzee (25.9.2016 u 18:11) Razlog: Zaboravnost pod stare dane...
Ohanzee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ohanzee na korisnoj poruci:
rick_fox (25.9.2016)