Prikaz jedne poruke
Stara 24.11.2008, 20:52   #1
mOOwaTvrDOkRiLAc
Član
 
Član od: 24.11.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku mOOwaTvrDOkRiLAc
Određen forumom Problem sa Windows Vista x64 - nemoguć start sistema

Ljudi golem problem, a ja bez vijuga za resenje.
Konfiguracija>>>C2D E8400 3.0GHz box, MSI P35 PlatinumCombo, Kingston 2x1GB DDR2 800MHz, WDCaviarBlue 320GB sATA2, nVidia9600GT 512MB GDDR3, CM Ellite420W.
Problem>>>>>>Nikako ne mogu da pokrenem Vistu Ultimate x64, ali nikako! Instalirao 32-bitnu, sve je ok, sve extra shljaka, 32-bitni XP takodje, apsolutno nikakvih problema nisam imao u radu sa istima. U suhtini sam hteo da vidim postoji li ta osetna razlika izmedju x86 i x64. Vistu x64 sam instalirao bez problema, bez ukucavanja serijal koda, sve prodje ok, i kada odradi ''Prepairing your desktop'', desktop se pojavi, izbaci informacije, i nakon 10 do 30 sekundi PAKAO! PUF komp ide sam ""Shutting down'' restartuje se, krene ponovo da dize sistem, i kad dodje do load screen-a, tu sav rad kompa prestaje, gasi hard i nishta.........On kao vrti load sistema (crna pozadina, microsoft corporation natpis, i zeleno trchkaralo) ali nishta se ne deshava vec sve ostaje na tome, i tako svaku novu instalaciju. E sad, nabavio sam ja i drugu x64 Vistu i desio mi se skroz isti problem. Sad sam opet na x86 i sve naravno shljaka. Mozda je prost problem, raspitivao sam se, nisam nashao odgovor.

Poslednja ispravka: mOOwaTvrDOkRiLAc (25.11.2008 u 0:18)
mOOwaTvrDOkRiLAc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke