tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2015, 18:11   #128
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
SportsGamer kaže: Pregled poruke
^Sta mislis,da li bi mogao da dobijes nekog od njih dvojice u duelu 1n1
Prvo, vidi se da i Roni i Kris znaju da igraju ovo, ali su se na ovom snimku malo više zezali i objašnjavali usput neke novitete u igri, modove i druge zezancije (malo mi se Kris popeo na glavu sa ponavljanjem ProAm moda...), tako da ovde nisu bili sasvim ozbiljni. Ali, veruj mi, poprilično bi ih namučio. Jer ima ljudi koji će u ovom snimku pronaći kako se neki igrač "neprirodno proklizao", da je ovome dodavanje bilo neprirodno (i slične banalne sitnice), ali ja, lično, to uopšte ne gledam, već pratim gde i kako se koji igrač postavlja kako bih izradio neku normalnu/lepu/efikasnu akciju.
Drugo, na ovom snimku bih na mnogo mesta uradio drugačije nego bilo ko od njih. Neverovatno je kako se dobro kreću AI igrači kada vodiš loptu. Čini mi se da u svakom trenutku imaš najmanje tri mogućnosti da završiš akciju. Već sam gore pomenuo kako se kreću igrači Toronta i u tom trenutku vodeći Laurija možeš da dodaš Karolu koji izlazi na trojku, baciti Valancijunasu na post da ga udvoje dok Skola ulkazi pod reket, baciti Skoli koji se kreće tako da ga Hibert mora udvojiti, pa onda Valancijunas ostaje sam, krenuti ka DeRozanu, gde bi ovaj krenuo pored tebe, pa se postavio za neki čudan pikenrol...pravo more mogućnosti. Zaista mi, dok sam gledao snimak, igra deluje potpuno drugačije u odnosu na 2K15, Pri tom ne mislim ni najmanje na grafiku ili druge vizuelne zezancije, već na to kako igrači "deluju" na terenu.
I treće što sam video na snimku i što me je najviše oduševilo - ni traga onim sumanutim džudo zahvatima i bacanjima u publiku bez faula. U 2K15 sam milion puta ulazio na ulaz, a igrač koji me čuva me bez ikakvih problema izgura u publiku bez faula, ili me aikido zahvatom baci na patos, a sudije kao tri Stivi Vondera...

I za kraj, dan pred izlazak i poslednji trejler...
Sve je spremno...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke