Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2006, 21:57   #6
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Re: Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR???

Citat:
Sale2322 kaže:
Ovako: Obrati paznju na LG U8180 koji kosta negde oko 125 evra i ispunjava sve tvoje zahteve. Ima cak 30 MB memorije sto je dovoljno za10-ak pesama MP3. Drugi predlog je Sony Ericsson Z520i. Super je telefon ali ima manje memorije (16MB). MOgao bi i da pogledas neki Samsung koji ima dobru kameru, ali za te pare tesko je naci Samsung koji podrzava MP3.

Ako mozes da izdvojis 160 evra bez razmisljanja uzmi LG U8360. Pravi zenski telefon sa kamerom 1.3 MP, memorijom 30 MB (prosiriva), odlicnim ekranom i na preklop je. Taj LG je zakon (bre)!!!
Sale to cenim! Ja licno posedujem LG U8180 i prezadovoljan sam sa njime, 262000+65000, upotrebljiva kamera,VIDEO,Mp3, solidna memorija,koristim g-thing i ubacio sam strava java igrice, i xilisoft 3GP koristim, ma telefon je strava, narocito za malo para koliko kosta. I ona je odusevljena mojim telefonom, samo smatra da je pravi muski. Poklonio bih joj njega da hoce. Ja sam ga uzeo polovnog(starog par meseci sa 6 sati razgovora) za 80 evra(neki lik mi dugovao neke pare, i ja mu malo doplatio...
Ali ona hoce sa takvim ili slicnim( ne mnogo losijim) funkcijama ali BEZ ANTENE - obavezno - sto je stvarno tesko naci za budzet kojim raspolazem...
Mozda se odlucim za motorolu v360(nasao sam jeza 155-165evra) ili ovaj samsung videcemo ,ali moj LG je tata za ove telefone, ali IMA ANTENU, a ona hoce iskljucivo bez antene(zenska posla)-trenutno ima Siemens mc60( onaj sto se delio uz 064 post-paid broj)
Ako ima jos neko neki predlog molim pomoc!
Pozdrav!
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke