Prikaz jedne poruke
Stara 22.3.2021, 16:43   #538
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
A što se tehnikalija tiče - vrhunske su. Od vrhunske "šminke" (izrazi lica, ugrade oružja, protivnici se dozivaju po imenima, urlaju tvoju lokaciju kad te primijete) do situacija kad se stvarno "u**r*š u gaće npr. kad se na tebe zaleti mali milion runnera ili kad u totalnom mraku osvijetliš stalkere koji se razbježe a onda skoče na tebe iz zaklona kad prođeš pored njih, ili borbe protiv ogromnog bloatera. Ako nekom smeta priča, mislim da je može izanemariti, i ostaje odlično igračko iskustvo.
Ovo su najjaci aduti igre. Animacije su toliko dobro uradjene da se covek ponekad zapita da li je ovo igra ili film.

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Ako ništa drugo, priča ima jaku poruku, pokazuje sav besmisao osvete, beskonačnog lanca mržnje, boli, patnje, mučenja i žrtvovanja i sebe i svih oko sebe, i onih koje voliš i onih koje mrziš, da bi postigao nešto što te na kraju ne usrećuje a izaziva sličnu reakciju kod nekog sljedećeg u tom lancu. A svi su zajedno u istoj katastrofalnoj situaciji, džaba ih na realnost podsjećaju klikeri, stalkeri, bloateri, milioni runnera. Stvarno me podsjeća na sadašnju kovid situaciju i čime se sve ljudi bave usred realne katastrofe.
Upravo to i jos pokazuje da je covek coveku najveci neprijatelj. Pored sve katastrofe koja je zadesila svet, ljudi i dalje ratuju jedni protiv drugih i medjusobno se ubijaju. Meni kod price ne smetaju te gej stvari i sve to, ali jednostavno nema razrade likove i nema emocija kao sto je to u prvom delu bilo. Dzesi mi je npr. bio jako zanimljiv lik i donekle me je podsecao na Joela. Voleo bih npr. da su vise paznje njemu posvetili nego Abby. Ali mislim da je vecina ljudi pljuvala igru zbog Abby i zbog samog pocetka.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
ezenkiel (24.3.2021)