Prikaz jedne poruke
Stara 22.9.2007, 21:47   #15
ZoranM
Starosedelac
 
Član od: 29.4.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 243 puta na 227 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ZoranM
Određen forumom Re: SSJ MoD...USKORO!!!

Citat:
SSJ Fan kaže: Pregled poruke
..pa znate kako,chuo sam ja za taj Peacekeeper mod,chak sam ga malo i igrao (imao sam 0.2 verziju),i koliko sam mogao da primetim nasha vojska je tako tretirana kao da smo negativci i Nemci nas bukvalno deru po sistemu "Srbe na vrbe",i zato kada sam otishao na sajt SSJ MoD-a,za koji mi se chini da je sasvim OK,zeleo sam da saznam kakav je i da li je vredan paznje,ali do sada mi niko nije potvrdio da ga je igrao,da li je dobar ili losh,i ako jeste zashto je takav,i poshto je proshlo dosta vremena od kada sam postavio temu,na koju,nazalost,josh uvek nemam 100% konkretan odgovor,odlushio sam da "rizikujem" vlasnishtvo nad mojih 400 din i naruchio malo pre mod!!!
Hvala u svakom sluchaju,ali chim mi stigne poshiljka odigracu sve misije (ako treba izostacu iz shkole jer stvarno volim Battlefield vishe od rodjenog cala ) da vidim na shta sam to potroshio pare jer,ako cemo iskreno,400 din se ne troshi bash svaki dan (kriza,nema se )!
Zato chim to zavrshim javicu Vam se sa utiscima i kritikama (kako dobrim tako i loshim,naravno)!
Chujemo se...i VELIKI Pozzzzzzzzzzzzzzzzdrav svima!!!
Aha i ti si ga narucio , pa ces javiti utiske za koji dan , hoce li biti " VEOOMA POZITIVNI!!!!!!!" ?
Aaaa?
ZoranM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke