Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2006, 15:28   #12
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: ati radeon x1300 (pro) ?

Citat:
milovan45 kaže:
E pa sad cu ti reci... Ne razumem se mnogo u specifikacije i sl. *****a ali znam ono sto sam video golim ocima. Kad sam uzeo 7600gs , dva dana sam se muchio, chachkao, podeshavao shto na racunaru, shto na tv -u da bi we9 bio igriv i na tv-u...nisam uspevao nikako, nekako igrachi nisu oshtri i kao da ih prati neka ,,silueta" kako bih je nazvao, tako da igra na tv-u uopshte nije bila igriva...sto se filmova tiche, to stoji da je malte ne svaka kartica istog kvaliteta(tv out) i da dosta bolje izgledaju na tv-u nego na monitoru. Onda su pochele da mi se pojavljuju one kockice i glooposti po ekranu zbog neispravnosti memorije na kartici najverovatnije, i komshija je doneo njegovu msi nx6600 vtd vivo...bla bla, da vidimo da li je problem do graficke kartice... kad je pustio sliku na tv u , odmah sam poleteo da testiram fucu i nba, i sve je izgledalo skoro savrsheno...ko da imam sps2 Pa sad vi i dalje nastavite da tvrdite kako je tv-out na bookvalno svakoj kartici isti ...
To je verovatno do drajvera.Ja imam 7600GS i igrao sam NFS:MW i izgledalo je prilicno dobro.Naravno malo podesavanja je bilo neophodno a i skinuo sam neki program(koji sam video ovde na forumu) koji mi je regulisao sliku.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke