Prikaz jedne poruke
Stara 30.3.2010, 16:15   #25
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Photoshop takmicenje

Dobar ti je pokušaj, bolji od mog.

Pitanje: Ovako, cilj je napraviti što bolji/lepši i ne baš pretrpan wallpaper pomoću ove slike. Na tom wallpaper-u mora biti napisano ''Svet Kompjutera - Forum'' ili ''FSK Forum Sveta Kompjutera'' (varijacije ovih reči su dozvoljene, tipa ''FSK'' ili ''Forum SK''). Mislim da kontate šta 'oću da kažem. Boja ove dostavljene pozadine se može menjati u sve boje osim u one drečave, kao što je roze i boje slične njoj (ipak će neko od nas to da koristi za wallpaper ). Osim teksta (kojeg možete pisati u bilo kom fontu, okrenuti u bilo kom smeru, staviti u bilo koji ugao slike...), mogu se dodavati pojedine linije, gradient-i, razna preklapanja ili šta god da vam već padne na pamet ali da koncept ostane isti - wallpaper na kojem će pisati ono što sam gore naveo. Slobodno pustite maštu da radi kako joj je volja.

Eto, to je to. Nije teško i može se odraditi (vrlo lepo) za neko kraće vreme a sigurno će naći upotrebu kod nekog korisnika, sadašnjeg ili budućeg. I da dodam, rezolucija finalnog rada ne sme biti manja od 1680x1050 pixela.

Vreme za završetak rada: večeras do 21:00. Nije komplikovan rad pa više vremena ni ne treba.

Što se tiče pravila, kako se ona budu menjala i ako bude potrebe... menjaću i ja ovaj post.

Srećan rad!
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke