Prikaz jedne poruke
Stara 13.7.2008, 4:56   #11
Rajic83
Član
 
Član od: 20.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 107
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Talking Re: ZASTO Sky Star 2? Za i protiv.

Citat:
floyd kaže: Pregled poruke
Hvala na korisnim informacijama. Samo, jel se neko sretao sa drugim sat. karticama? I kako izlazite na kraj sa ovim temperaturama, kako sam cuo SS2 se prilicno greje? Upravo zbog toga nisam jednostavno otisao i kupio SS2 nego trazim alternativu.
Mislim nemoj da se ljutis ali glupost cista da ima problem sa grejanjem . Pazi konfiguraciju od druga ima stari athlon xp 1800+, ata hard 320wd, kuciste low-end i ventilacija je uzas , a unutra jos 2 rezaca, pa ide graficka msi 6200, zvucna, SS2, Pixel View TV karta, modem, mrezna sve to na pci slotu osim grafe koja je agp 8) nema mesta da dise A i komp i karta mu radi ok !!! Mislim samo ti Athloni xp su se grejali ludo ali radili super a zamisli kad krenu da greju odjednom CPU, HDD, Zvucna, SS2, TV karta, Graficka posto je pasivna , ali njemu komp radi super i to bez dodatnoh sistem fan-ova !!!!!! Ti ako imas neku sumnju u zagrevanje dodaj kucistu dodatni sistemski cool-er ili dva ili vodeno ali nema potrebe to da radis ZBOG SS2 .
Meni je karta radila non stop jedno vreme znaci danima kada sam pecao 8) putem SkyNet-a i bez problema kada zavrsim download ja pustim i gledam filmove pa ti vidi. Ako je neko mucio svoju kartu onda sam to ja ona i dalje sljaka iako sam promenio 3 konfiguracije od kada sam uzeo tu kartu - a karta ista - !!!!!!!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	stara kutija od SS2 8).jpg
Viđeno:	23 puta
Veličina:	86,2 KB
ID:	22867  

Poslednja ispravka: Rajic83 (13.7.2008 u 5:17)
Rajic83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke