Prikaz jedne poruke
Stara 5.4.2009, 18:11   #8
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: da li je moguce?

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam od uranijuma se neprave lap topovi.To je radioaktivni element.Ja nebi kupovao lap top jer ce ta dole navedena komfiguracija zastariti za 2godine i onda ces moci da ga bacis u bunar jer lap top moze slabo da se ojaca.
Ma shta kazhesh, a ja sam bio siguran da sam pre neki dan video na reklami za super-izdrzhljive laptopove jedan model od uranijuma, koga gazi bager . Inache je konfiguracija .
Citat:
ukimafija kaže:
Mozda ima razlog zasto mu treba Laptop a ne desktop...
Pa reche SemperFi da mu treba neshto portabilno, da mu pristupa i od kuce i van nje

Vezano za skeptichnost prema gaming laptopovima, a pogotovo prema MSI gaming laptopovima, ona nema mnogo veze sa mozgom. MSI laptopovi se toliko dobro prodaju, da vade MSI iz blata u zadnjih godinu dana (negde sam skoro video komentar na njihov finansijski izveshtaj za 2008), nevezano za to shto su ploche i kartice (dakle neki mainstream) daleko od popularnog.
A gaming laptopovi kao pojava deluju jako chudno, ali sam skoro imao priliku da vidim ortaka koji tako pika Gears of War na nekom Lenovo laptopu i prijatno se iznenadio igrivoshcu... vrlo moguce da ce postati standard kroz par godina. Da zastari... zar ne zastari sve za 2 godine, poshto nove arhitekture izlaze ovako brzo ?
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
SemperFi (7.4.2009)