Prikaz jedne poruke
Stara 13.10.2013, 9:50   #16047
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Koji ste vi likovi pa se raspravljate kao deca, pa svaki tenk, narocito tir 8 tenkovi koji su najizbalansiraniji imaju svoje prednosti i nedostatke.
I @toxic sada sam igrao taj easy8 i t32 se koristi obavezno na mapama gde moze da se igra sa isturenom kupolom, postavis ga i on obicno drzi stranu. Upotrebljavaju se obavezno i amx50 100, amx13 90, t69 i is3, sve zavisno od mape to je i odluka u kojoj kolicini koji tenk, ali ne postoji zlatno pravilo da uzecemo ove zato sto su bolji od drugih.
@Bokile tebi se svideo tenk i nema potrebe da sada ikome dokazujes da je bolji od drugih, tebi je on dobar, eto meni npr je bolji is3 ali kazem ti svako ima svoje miljenike, nemojte se samo raspravljati, valjda ovaj forum koristimo da pomazemo jedni drugima a ne da se napusavamo.
I obavezno nastavi liniju do e5, eto imas test server pa ga probaj.

I zvanicno usao sam u klan.
Vecina dobrih traze dosta 10-ki, kao EFE, u KAZNU sada ne moze se uci nikako, postoji cak i lista cekanja, hteo sam u Exnom, rekose nemam dovoljno iskustva pa mogu samo u Exn0m, i znam da je isto ali necu u klan koji je kao prikolica prvom, pa sam konkurisao u UNICU i primise me bez problema, nisu optereceni cwom sto mi odgovara, a igrace kampanju, i puni su unicum igraca, sto mi je takodje odlicno da naucim jos ponesto.

Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke