Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2008, 16:59   #43
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Johny Atos kaže: Pregled poruke
Svakako ima manje grinda. Level cap u WoWu je 80, a ne 100+ (zapravo ni ne znam koliki je cap u PW), u Warhammeru (koji sad igram) je 40, a questovi su raznoliki, da ne pricham da je levelovanje moguce i kroz PvP.
Ako cemo dalje o kvalitetu, nije grind jedino shto treba uzeti u obzir. PW ima kontrolnu shemu koja je bila ok pre 10 godina, na primer. Grafichki je inferioran u odnosu na 3 godine stari Guild Wars. UI je ruzhan i nerazvijen. I tako dalje...

Ovde nije mesto za raspravu koji mmorpg je bolji od Perfect Worlda. Inace uopste ne pravis razliku izmedju nekih stvari. Kako mozes da poredis Guild Wars i PW??? To nije isto. PW je BESPLATNA kopija WoW-a i sadrzi vecinu njegovih elemenata. A Guild Wars je nesto drugo sasvim...zapravo tacan opis GW bi bio cooprpg...ili cooperative rpg jer se svodi na resavanje questova zajednicki. Dok u PW imate siroko razvijene manufacture profesije, trading, sakupljanje sirovina, teritorijalne ratove i xy stvari koje nema u GW. Inace sam igrac PW i znam da sad ova verzija koju igram nema veze sa kinezima!( ovo je citat sa jednog drugog foruma sa kojim se u potpunosti saglasavam ) Usput NC soft je Korejski, ( napravili GW )UI uopste nije ruzan i nerazvijen,grafika je bolja nego u mnogim ,,zapadnim,, igrama ovog tipa i pored toga PW je besplatan i nemoras da krijes IP adresu da bi igrao.Sem toga dajes komentare o igri koju si skinuo 05.09 i napisao da nemas vremena da igras a vec 24.09. komentarises nesto sto si napisao da si aninstalirao.A sto se tice grinda ima ga u svim igrama ovog tipa negde vise negde manje .Meni se PW svidja i igram ga kad imam vremena.

Poslednja ispravka: Leon da Vinci (3.10.2008 u 18:06)
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke