Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2012, 1:09   #51
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2012

Citat:
pedjosav kaže: Pregled poruke
moram da dam svoje mišljenje o povećanju kvaliteta papira, štampe, itd...

Čemu povećanje kvaliteta ? Zar ispadaju listovi dok čitamo? Jesu li razlivene boje slika? Jesu li te slike mutne? Papir-čuvaćeš časopis duže od 10 godina? Pa čuvaj ga-spakuj ga u foliju pa će ostati očuvan (u sobi, u podrumu ne verujem).

Svestan sam da neki ljudi "imaju oko" za nijansu boje i "bode im oči" ovo ili ono ali ne preterujmo, stvarno.
Meni se sk sviđa ovakav kakav jeste i zato ga i kupujem. Možda nešto i može bolje, meni je bitniji sadržaj od forme, nekom drugom obrnuto-ok...
Ја, рецимо, коричим бројеве, држим их на полици, чувам од влаге итд. Што се тиче тренутног квалитета, рецимо, целе године он варира, квалитет повеза итд. Ето, ја бих волео да то буде највиши могући квалитет, али сам задржао да ту мисао и жељу сведем под своју субјективност. Што се тиче цена (неко их је овде "излистао") курс евра из 2006. када је СК коштао 120 и данас када је 150 је готово "поделио" цену на пола. Чини ми се да је тада био 70-80, данас готово 115. Тако да је СК доста јефтинији него што је био тада.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke