Prikaz jedne poruke
Stara 2.5.2008, 15:53   #120
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Zbog čega kupujete SK?

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Kako koga. Neki znaju čitati karakteristike, neki ne. Meni je važno samo da se dadne što više informacija koje će ti olakšati kupnju.
Sto se informacija tice, to sve imas u SKovom infoboxu, citko i jasno napisano. Ako cemo da vrsimo suvo poredjenje, Digital! iz vremena kakvog ga ja pamtim je u svojim tekstovima sadrzao isti ovaj infobox koji je u ovom obliku u SK-u, samo sto su umjesto da ga izdvoje nabrajali karakteristike ponaosob u samom tekstu. Koliko je to interesantno prosjecnom citaocu, da se zakljuciti samim letimicnim pogledom... Uz to, ja clanke o, uzmimo recimo procesorima, u SK-u citam pocesto i to mi ne predstavlja problem, iako sam skoro pa potpuni laik za tu oblast. Da citam isto tu u Digitalu! ne bih znao gdje mi je glava, a gdje d**e Svaka cast ljudima iz ovog casopisa, ja ne sporim da je on kvalitetan i da ima cvrstu i siroku citalacku publiku, ali samo navodim neke jednostavne cinjenice koje su, ako uzmemo prosjecnog citaoca, na strani Sveta Kompjutera.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke