Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2010, 1:34   #4
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: Scythe unveils the Chouriki 2 power supply family

Prica se da ce proizvodjac/OEM da bude Enhance Electronic's kao kod prvog Chouriki-a, sto bi bilo odlicno. Cak i ventilator KEMA FLEX 135mm uospte ne bi trebao da bude bucan, prema nekim detaljima pri 1350rpm-a buka kod modela od 1000W bi trebala da bude ~21-22dB... sto je vise nego odlicno. Sve u svemu ostaje da vidimo kakvo ce ovo napajanje na kraju biti.

Iskreno, ne znam kakva je bila Scythe Chouriki serija koju je proizvodio Enhance, ali sam cuo par negativnih komentara na racun modela od 500W... Kao i to da je na 12V rail-u isporucivao samo 350W, sto je priznacete malo za napajanje deklarisano na 500W. Ali tu dolazi do onog da su 5V i 3.3V raili bili jaci nego sto je uobicajeno kod danasnjih napajanja, pa je ovo napajanje bilo vrlo lepo dizajnirano/uradjeno za straije CPU-e.

Nista detaljnije ne mogu da kazem, ali kako vidim ni nema review-a za Scythe Chouriki seriju, samo neki sitni detalji pa ja ne bih previse nade polagao u ovo napajanje iako ga mozda proizvodi Enhance, ali sve u svemu ova Scythe Chouriki 2 serija ima potencijala.
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke