Prikaz jedne poruke
Stara 24.5.2015, 16:04   #4697
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Zavrsih W2 i na Iorweth strani, i čini mi se bolja Roche. Ova Jorvetova je kraća ubeđen sam, manje zanimljiva. 3. poglavlje praktično ništa nisam radio osim zezanja oko Filipe i onog Elementala (poludeo sam)
Epilog je kod Jorveta katastrofa. Da ne pišem detaljnije. Mnogo smradova je preživelo što kod Roche nisam dozvolio. Nema pozitivnih likova u celoj igri osim Saskie i Roche, sve ostalo su loši ljudi. Triss naravno računam u prvu grupu, ona je moja i dobra je.

Sama igra je super, priča je najjača mada sam razlog ubistava kraljeva nije ništa specijalno, pogotovo kad Letho objasni zašto i kako. Ono što me više privlači su jahači wild hunt-a, i cela pozadina toga svega, ali to je sad ova nova igra i to ko zna kad cu igrati.

I da opet moram reći da je igra teška. Jeste da svaki boss ima svoje rešenje kako ga pobediti, sve je to na foru udari i kotrljaj se, ali živce sam dosta gubio.

Geralt nije imba i msm da se i ne može napraviti da razbija, što ima svoju čar, i vole to ljudi, ali eto ja baš i ne. Lepo je bilo odigrati i ovu igru, videti neki novi rpg, jer sam do sada igrao samo TES, nakon svega i dalje smatram Morrowind najboljim rpg koji sam igrao.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Smrtonosna Šorka na korisnoj poruci:
Dovahkiin (25.5.2015)