tema: Watch Dogs
Prikaz jedne poruke
Stara 5.6.2012, 3:01   #17
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Au, čini mi se kao da sam odgledao gameplay igre kakvu oduvek čekam - misteriozna, dobra priča (bar uvod u istu!), dobar gameplay (totalno dinamičan, akcija, pričanje, vožnja, donekle open-world svet pun dinamike, mnogo mogućnosti)... Podseća me na Deus Ex. Nadam se da će ovo biti puno originalnosti.
Ubi, mojne da uke*aš stvar!

Takođe, i meni izgleda kao next-gen igra (što se tiče konzola). Možda bi ovo grafički bilo moguće poterati i na kutijama ali ne sa ovakvim teksturama i ovoliko dinamike oko igrača. Možda PS3 i može da izvuče ali XBOX teško.

Inače, neko je spomenuo da je igre još nemoguće praviti za next-gen konzole jer nema devkitova itd, pa šta mislite, kako Epic razvija Unreal Engine 4? Next-gen igre se garant već uveliko spremaju, samo mi o tome pojma nemamo (uzgred nadam se da je HL3 jedna od tih igara ). Uostalom, mi na PC-u nemamo razloga za brigu što se tiče generacija igara na konzolama, bilo koji high-end PC koji kupite na dan kada se te next-gen konzole pojave će gurati sve igre narednih 5 godina upravo zahvaljujući tim konzolama
Ako je ovo next-gen igra, onda je jedna od prvih a takve igre pokažu samo delić sposobnosti novih konzola što znači da će igre koje se kasnije pojave izgledati odlično... Na kraju krajeva, IDGAF about that, samo da ova igra izađe za PC i da je ne u*eru jer mi deluje da igra ima mnogo potencijala, uhvatio me hype od jednog gameplay-a i ovo mora da valja

Poslednja ispravka: doctor (5.6.2012 u 3:10)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Rkoma (15.12.2012)