Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2013, 22:41   #483
Joco99
Član
 
Član od: 2.11.2012.
Poruke: 44
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Ne mogu da se setim imena igre...

Znači radi se o pucačini iz prvog lica.Igrao sam je kod sestre od tetke jer još nisam imao komp.Bilo je to između 2003 i 2005 .Sestra mi je imala konfu 256mb rama 1,6 ghz procesor onda grafička obična neka(nije integruša) od 64 mb.Svega što se sjećam je to da je imala dosta hodnika i dosta ratnika ali nisu obučeni kao vojnici onda a možda i griješim imao je bazen unutra eto toliko.Hvala unaprijed.To je prva igrica koju sam igrao.

Ima i još jedna igrica.Skinula mi je sestra sa interneta i donijela na moj komp.Radil ose o tome da imaš znači budžet i da počinješ tako što kupiš par parcela zemljišta i tu imaš krave one pasu onda kad porastu idu da ih kolju onda prodaju od njih hamburgere i možeš da gledaš u svakoj sekundi jedan dio imanja/biznis zgrada.Znači kad klikneš da vidiš da su za klanje imaš gdje ih prodaješ.Čim nemaš krava dođe ti veliki red ljudi da traži hranu.Ako kupiš zemljište kod šume odmah izbija pobuna građana . . .

Poslednja ispravka: DeCoy (23.2.2013 u 22:59) Razlog: Piraterija je zabranjena na SK forumu
Joco99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke