Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2010, 16:27   #13
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Vreli lap-top

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
E i ja sam video jedino te srafove sa donje strane i tako ga otvorio da bih ga ocistio nakon cega su mi se otkacile dve trake-kablovi za konekciju kojim su inace spojena oba dela i muku sam video dok ih nisam vratio jer je prostor za manipulaciju gde mogu da se stave ruke kako bi se to vratilo uzasno mali.
Kada sam konacno to sve sklopio, posto nije bilo nikakve slike na ekranu a laptop radi ja pozovem lepo jednog komsiju, inace servisera koji lepo dodje i laptop otvori sa gornje strane tako sto je sklonio tastaturu!!!! Ja gledam u neverici jer sam stvarno prvi put video da se laptop tako otvara posto nema nikakvih naznaka za tako nesto al' dobro - covek uci stvari dok je ziv.
U sustini otkacio mi se kabl koji je povezivao maticnu i ekran i vratio ga je zacas na svoje mesto dok bih ja svojim sistemom otvaranja sa donje strane samo uspeo da pootkacinjem sve zivo preostalo ali nikako i da vratim taj kabl! U stvari nisam vise ni siguran da bih uspeo i da vidim da je otkacen.
Cisto da oni koji to do sada nisu znali, sada znaju da se laptop otvara sa te gornje strane i da ne pogresite kao ja pa da posle imate grdnh muka da ispravite tu gresku.
Da ali nemaju svi laptopovi srafove sa gornje strane da se skine tastatura. Evo ja imam HP Compaq nx7400 koji ima neke glupe srafove dole, nijedan srafciger ne moze da ih odsrafi. A gore nema srafove.

Poslednja ispravka: Haker95 (11.6.2010 u 16:37)
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke