Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2018, 14:46   #286
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
tomas kaže: Pregled poruke
sve je to vec vidjeno kroz naslove drugih igara far cry serijala,tomb raidera,modovanih skajrima,falloutova i ostalih drugih survival igara ali neeeee kad to dolazi iz rock star studija onda se to toliko dize u nebesa i hajpuje ko da nista drugo u zivotu niste videli

samo se molite da kampanja bude barem 10+ sati jer od mp nema nista
E pa sad, ti pominjes Fallout, Skajrim i ostale.....Tvoja prva tvrdnja je da ovo nije nista drugacije od prvog dela....Niko nije pominjao da je ovo nesto nevidjeno niti je pominjao te igre.

A ako cemo tako, onda ne postoji ni jedna igra na svetu koja radi nesto u potpunosti novo.

Ali ovo je igra koja pokusava sve to da smesti pod jedan krov i da sve to funkcionise prirodno i fluidno, za razliku od gomile igara gde je to na kraju ispao najobicniji gimmick. A pogotovu za razliku od ranijih R* igara.

Nema to veze za R* hajpom (naravno ima i takvih), ali ocigledno je da pokusavaju da malo promene stvari u OW svetu i da sve to nekako ispoliraju da deluje kao jedan fluidan, zivi svet. Napisao sam da sam i ja ponekad veliki R* hejter, ali je ocigledno da su se svojski potrudili (bar po najavama)

Videcemo kako ce to sve da ispadne, ali mislim da hejtujes bez razloga. Ni jedna igra koju si pomenuo ne pokusava sve to da odradi odjednom......Jos Tomb Raider Kada je TR imao interakciju sa NPC-jevima, odecu, hranu, fluidan OW svet, jurnjavu sa serifima ili bilo sta toliko slicno onome u RDR 2 ? Mislis stvarno
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke