Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2018, 13:00   #281
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
tomas kaže: Pregled poruke
koje su to mehanike i ostalo?
Pa zar nismo vec dovoljno pisali o tome u temi? Da ne pricam o klipovima i informacijama po netu. Mislim da je vise nego ocigledno. Ali ako bas moram da ponovim onda:

Interaktivnost stanovnika, ovo je mozda i najveca promena. Mogucnost smirivanja ili eskaliranja situacije, mogucnost pretnje ukoliko uhvatite svedoka (uz to imas vise opcija kako da im pretis, verbalno, oruzijem, pesnicama). Cuvari reda i lovci na glave koji ce istrazivati mesto zlocina i nece automatski poceti da vas jure, vec ce sve to zavisiti od toga ko vas je video, da li vas je dobro video, sta imate na sebi, da li ste imali masku itd. Ako vas ugledaju prvo ce vas ispitati gde opet mozete smiriti ili pogorsati situaciju.

Takozvane survival mehanike: hrana, tezina od koje zavisi stamina i dead-eye mehanika. Moras da spavas, kupanje (koje nije samo vizuelno). Cigarete, vremenske prilike gde moras da pazis sta si obukao itd.

Lov koji je u potpunost unapredjen u odnosu na keca, od potrebe za traganjem pa do baratanja sa inventarom i odlucivanja da li ces prodati celu zivotinju ili samo krzno. preko 200 zivotinja koji cine citav eko sistem i nisu samo topovsko meso za outfit i obicnu prodaju kao kec.

Prodavnice gde mozes da kupis sve, od hrane pa do komponenti za oruzje. Tu imamo i nadogradnju oruzja, mogucnost izrade sopstevene municije.
Inventar koji je u potpunosti promenjen gde neces nositi sva moguca orudja kod sebe vec ces morati pazljivo da baratas sa svim tim.

Konj nije samo najobicnije prevozno sredstvo, odnos sa njim je velika razlika izmedju toga da li ce te zbaciti sa sedla tokom pucnjave ili ce nastaviti. Konj nece samo da se materijalizuje vec ce morati da bude bliz kako bi ga dozvali recimo.
Misije koje nisu samo jurnjava za markerima vec potpuno novi sistem kojim se misije otkrivaju istrazivanjem i interakcijom.

I jos mnogo mnogo toga. Reci mi, po cemu je ovo isto kao prvi RDR?

Ja sam inace veliki R* hejter kada su njihove igre u pitanju i ja bih se slozio da si rekao da GTA V nije nista revolucionarno i drugacije od GTA IV....Ali u slucaju RDR 2 to jednostavno nije tacno, bar kada su trejleri i neki prvi utisci u pitanju. Igra izgleda kao odlican nastavak sa dosta unapredjenja.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke