Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2015, 17:19   #3
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Problem sa WOW.js

Jel imas negde to postavljeno na razvojnom serveru gde moze da se pogleda?

Prva pomisao mi je bila da si negde izostavio display: none, ali kad sam procitao da je to postavljeno, sledeca pomisao jeste da postoji neko pravilo sa vecom specificnosti od toga koje ga override-uje. Stavi !important pored toga i vidi dal' radi. Ubedjen sam da je negde definisano da ima display: block ili sta vec, pa da ga kasnije kroz skriptu ili drugi css fajl overwrite-uje.

Nisam imao iskustva sa pluginom. Kako dodaje stilizaciju za elemente? Doda inline-ovano u style atribut? Doda neka svoju css klasu?

P.S. Sad se setih. CSS-ove ucitavas u head-u, a js na dnu stranice jel' tako? To se radi jer nekad ucitavanje JS skripte moze da blockuje renderovanje (ovako se daje prioritet HTTP zahtevima za stranicu i sve sto je potrebno da se ona pravilno ucita) i pravi probleme poput ovog. Takodje je moguce da skripta vrsi manipulaciju nad DOM elementima koji jos nisu spremni (nisu potpuno ucitani/inicijalizovani), i to se izbegava ucitavanjem skripte na kraju ili koriscenjem document.ready() callback-a.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke