Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2019, 22:12   #12
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine graficke

Pokusavao sam da prodam ovo moje, ali nije me nesto htelo, pa sam resio na kraju da uzmem MSI rx570 8GB OC jer je bila jeftinija od predlozene 1050ti, a po recenzijama navodno dosta bolja. Cak je i zadnji odgovor podrzao tu opciju. Novo je ipak novo, a dozivljaj je neverovatan, razlika je sada nebo i zemlja kada sam pokrenuo dotu. Kartica me je kostala 177evra, najjeftinija je bila za 169, ali nisam hteo da cekam da je porucuju iz lagera, pa da dolazim opet u tu radnju narednog dana.

Inace, kako mogu da proverim najpozdanije da je sve kako treba, od performansi do samog rada (...i sta ti ja znam - uradio bih neki detaljan test)? Molim Vas za preporuku, sigurno imate pouzdanije savete od onoga sto mogu da nadjem na netu.

Edit:

Resio da ipak vratim kartu, uzeo Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB za 169e kod drugih jer oni bez problema daju kupon za 2 besplatne igre za razl. od prethodnih. Kontao da mi je bolja 570 jer imam slab PC al jbg sad nisu imali 570 u radnji morao bih da cekam da poruce. Svakako bih prodao ovo sto imam da uzmem bolje kao sto mi je Picard predlozio, pa valjda nije neki problem oko kartice?

Poslednja ispravka: __UM__ (26.2.2019 u 15:01) Razlog: zamenio kartu
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke