tema: Problem!
Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2018, 20:28   #10
barajevatz
Član
 
Član od: 23.1.2014.
Lokacija: Barajevo, Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 26 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku barajevatz Slanje poruke preko Yahooa korisniku barajevatz Slanje poruke preko Skypea korisniku barajevatz
Određen forumom Re: Problem!

Citat:
banertd kaže: Pregled poruke
Imam isti problem opisan u prvom postu.Igra se minimizira na taskbaru kao da je pritisnut Win taster,igra se ne prekida nastavlja da radi u pozadini,nikavih prijavljenih gresaka,nikakvih logova u eventu.Nista sumnjivo.Inace koristim Win 7 ultimate.A greska se dogadja dok igram BF1942 koji inace i ne dozvoljava minimiziranje na taskbar stiskanjem Win tastera,u normalnim uslovima moze se stiskati pomenuti taster do mile volje i ostace u programu.Kao i C&C Shockwave V1.2 online
Sem tih je tu Unreal Tounament Prealpha season ali se kod doticnog programa ne dogadja greska.
Ni apdejt drajvera ni takodje uklanjanje Google Chrome nije pomoglo
Inace nacuo sam nesto na pola uveta da je nekoj od poslednjih edicija Mozilla ubacivala neke "sumnjive" programe u Firefox koji ja inace koristim dosta dugo vremema ali nisam obracao paznju na to da li je ovakvo ponasanje pocelo da se javlja nakon nekog update Firefox ili Avg.Ko ce da primeti od toga koliko se cesto svi ovi programi obnavljajaju,sta je izazvalu ovu stvarno neprijatnu promenu.
Mozilla is not trusworthy,Bryan Lunduke.Dosta je interesatno sta je covek izneo u svom videu.
ja sam u mom postu napisao vrlo moguce resenje, firefox nije problem u tvom slucaju jer kad je bf1942 napravljen mozila nije ni postojala, a posto sam i ja ljubitelj doticne igre mogu ti slobodno reci da mozila i chrome nisu razlog tvom problemu
barajevatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke