Prikaz jedne poruke
Stara 20.4.2006, 11:12   #20
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

Citat:
AxeZ kaže:
Poenta je da ti govoris da je Linux los bez da poznajes materiju.

I sta fali, ja ovo pisem na Linuxu sa masine koja kosta skoro 200.000 pa sta?

Vidis, ti apsolutno ne razumes nista sto se ovde pise.
Kakve gluposti..ko je rekao da ja Linux koristim da bih se razlikovao od drugih..to je glupost svoje vrste.
Linux se koristi iskljucivo zato sto je bolji, brzi, fleksibilniji, sigurniji i jeftiniji.

Molim te ako ti nije tesko navedi sta ti to toliko znacajno zaradjujes i cime se to bavis.

Pazi...kazes da ti je windows legalan, to je ok, ali ako ti je sve ostalo nelegalno i trsis se svojom zaradom na windowsu..to je opet lopovluk.

Vidis, ja nemam nista protiv da covek koristi sta god misli da mu radi posao bolje, medjutim ako to podrazumeva kradju onda nema sta vise da pricamo. Izvini, mislis da ti to pasuje, vrsi posao, izvoli pa ga plati posteno.
Nisam govorio o kompjuteru od 100.000!!! nego o masini koja je zakacena na njega ! inace mi comp vredi vise od tih 200.000

Zaradjujem na Corelu koji sam platio 280 eura i imam NOD32 koji sam platio 58,5 $ ostalo je free software ! Sto znaci da nema kradje!!!!

A koliko je Linux bezbedan pitaj Kevina Mitnick-a

Dosta mi je bre tih gluposti o bezbednosti Linux-a, pa vi se busate da svi sajtovi, banke i sl. rade na Linuxu, pa zasto se onda obaraju sajtovi, provaljuju banke.... ?
ATI` je offline