Prikaz jedne poruke
Stara 11.4.2007, 0:47   #111
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 1 i 2

Poslednjih nedelju dana prelazim MP1 i MP2 (Dvojku sam presao za vece i jutro). Dvojku sam presao drugi put (prvi put nisam obreceo paznju na pricu), a keca prvi. I evo su moji utisci:

Prica
Definitivno bolja u dvojci. U kecu je dobra, ali ipak je to neka klasika, ubiju mu zenu i decu, i on krece da se sveti. Klasika, ma koliko obrta bilo... Ali ne kazem da je losa, vec veoma dobra. Ali prica u dvojci, takva kakva je, je za svaku pohvalu. Jeste da je mracna, ali veoma duboka. Ona me je navela da tako brzo predjem dvojku. I jos okruzenje i muzika koji se slazu sa Maxovim osecanjima, genijalnim nazivima nivoa... U kecu me je malo smaralo kad ubijem jednog, pa shvatim da mi nije on ubio zenu, pa opet, pa opet...

Tezina
Prvi deo je tezi. Ovo jos ne mogu da tvrdim zato sto sam oba dela presao na najlaksem nivou, ali cu se ispraviti. Ovako sam drugi presao za jutro i vece, to sve govori.

Grafika
Ma sta vi pricali kako je malo unapredjena u odnosu na keca, dvojka ima dosta bolju grafiku. Prvo, samo lice Maxa. U prvom delu je izgledalo kao da se smeje, imalo neki debilan izraz lica... Kad mu cujes glas, rekao bi da to nije taj lik... U dvojci su vozila, oruzja, lokacije sve graficki bolje uradjene.
I da napomenem fiziku. Ona je u dvojci mnooogo bolja (u kecu je bila smesna). Samo mogu da kazem da sam se odusevio kada sam prvi put video fiziku u dvojci. Mada ima i preterivanja (kao kad upucas onoga na prozoru a on pada i udara u daske dole. Vidi se da hoce da se pohvale fizikom)...

Generalno mi se mnogo vise svidja dvojka. Ako neko kaze da nema mnogo poboljsanja, ne znam sta ste hteli... Pa dodati su neki novi potezi (mnogo pomaze sto mozes jos da pucas kad uradis dodge dok si na zemlji), grafika je poboljsana, dodano je dosta oruzja i ubacena je sjajna prica. Ne razumem, sta ce vam vise??? Maxu ne treba Kung Fu, ne trebaju vozila, neka preterana nelinearnost (dobro, moglo je bar malo)...

Sutra pocinjem prvi deo na drugi nivo tezine... Kad obrnem oba na najtezi, izbacicu ove misljenje o igrama (ako se promeni).
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke